Oyun

İptal edilen Spider-Man: The Great Web’in fragmanı sızdırıldı

İptal edilen çok oyunculu Spider-Man oyununun fragmanı sızdırıldı

Insomniac’ın 2023’ün sonlarında yaptığı büyük sızıntıda öğrendiğimiz şeylerden biri de stüdyonun Spider-Man evreninde geçen çok oyunculu bir oyun olan Spider-Man: The Great Web üzerinde çalıştığıydı.

Etik haberlerle ilgili kaotik tartışmalar, yaklaşan Venom oyununun manşetten duyurulması ve Wolverine’in geliştirme görüntülerinin büyük ölçüde sızdırılması arasında çok oyunculu oyun çok fazla ilgi görmedi. Ancak şimdi oyun için bir fragman sızdırılmış gibi görünüyor ve oyunun geliştirme süreci düşündüğümüzden çok daha ileride gibi görünüyor.

Orjinal sızıntı mı, yoksa bir kurmaca mı?

Sızıntılar sırasında zaten iptal edildiğinden şüpheleniliyordu ve o sırada konsept sanat çalışmalarından başka bir şey ortaya çıkmamıştı. Konsept aşamasını geçip geçmediği bile belli değildi. Twitter’da @SaiyanDeezy tarafından yayınlanan fragmanın, orijinal sızıntının bir parçası mı yoksa kurmacamı olup olmadığının net bir cevabı yok.

Peter Parker’ın seslendirmeni Yuri Lowenthal tarafından seslendirilen fragmanda Peter, Miles ve diğer örümcekler serinin üç tek oyunculu oyununa benzer bir şekilde çeşitli kötüleri dövüyor. Gösterilen tüm kötü adamlar zaten bu üç oyunda yer alıyor (Mysterio, Doc Ock, Sandman, Venom, Vulture, Scorpion ve Electro) ve sadece bu karakterlerin aynı görünmesi değil, Peter’ın ilk oyunun sonundaki hapishane kaçışını da anlatması nedeniyle açıkça aynı evrende geçiyor.

Leave feedback about this

X