Oyun

Diablo 4, Xbox Game Pass’e geliyor! Çıkış tarihi açıklandı

Diablo 4, Xbox Game Pass'e geliyor! Çıkış tarihi açıklandı

Xbox’tan Sarah Bond, Blizzard’ın canlı hizmet aksiyon-RPG oyunu Diablo 4 için Xbox Game Pass çıkış tarihi açıklandı. Xbox Başkanı Sarah Bond, Xbox Business Update etkinliğinde, Activision Blizzard oyunlarının 28 Mart’tan itibaren Xbox Game Pass’te sunulmaya başlayacağını duyurdu ve bu oyunların ilki 28 Mart tarihinde Diablo 4 olacak.

Xbox Game Pass tarihi belli oldu

Xbox, Activision Blizzard’ı satın alma işleminin tamamlanmasının ardından, Game Pass abonelik hizmeti için ek içerik sağlamanın önemli avantajlarından biri olduğunu vurgulamıştı. Ancak hayranlar, Activision Blizzard oyunlarının ne zaman Game Pass’e ekleneceğini uzun süre merak etmek zorunda kaldı.

2023 yılında tamamlanan satın alma işlemi sonrası, Xbox kullanıcıları ve oyun severler, şirketin popüler oyunlarının Game Pass platformundaki çıkış tarihlerini sabırsızlıkla bekledi. Activision Blizzard oyunlarının 2023’te Game Pass’te sunulmayacağının açıklanmasıyla, tüm dikkatler 2024 yılına çevrildi ve Diablo 4’ün bu platformdaki ilk Activision Blizzard oyunu olacağı teyit edildi.

28 Mart’ta Xbox Game Pass’e eklenecek Diablo 4, platformdaki ilk Activision Blizzard oyunu olma özelliğini taşıyacak. Diablo 4’ün yanı sıra Mart 2024’te Game Pass’e eklenecek diğer oyunlar arasında Lightyear Frontier, MLB The Show 24 ve Open Roads da bulunuyor. Ancak, Game Pass’te sunulacak diğer Activision Blizzard oyunları hakkında daha fazla bilgi için kullanıcıların güncellemeleri takip etmesi gerekecek.

Lightyear Frontier – 19 Mart
MLB The Show 24 – 19 Mart
Open Roads – 28 Mart
Diablo 4 – 28 Mart

Diablo 4, canlı hizmet modeliyle, Xbox Game Pass’e eklenmesi sayesinde, tam ücret ödeme imkanı olmayan milyonlarca oyuncunun oyunu kolaylıkla deneyimlemesine olanak tanıyacak. Oyun, sezonluk içeriklerini ve 2024’ün sonlarında yayınlanması beklenen ilk DLC genişlemesi Vessel of Hatred’i sunarken, bu avantajdan faydalanacak.

Vessel of Hatred genişleme paketi, yeni sınıfı, ortamı ve diğer özellikleri ile oyuna taze bir soluk getirecek ve Diablo 4’ü Xbox Game Pass’te deneyimlemek isteyen yeni oyuncular için mükemmel bir fırsat sunacak.

Leave feedback about this

X