Oyun

Frostpunk 2’nin Beta tarihi açıklandı

Frostpunk 2'nin Beta tarihi açıklandı

Beğenilen şehir kurma hayatta kalma Frostpunk 2‘nin çıkışına çok az bir zaman kaldı ve geliştirici 11 bit Studios yaklaşan beta için tarihleri açıkladı.

Geliştirici 11 bit studios’un zorlu şehir kurma hayatta kalma serisi Frostpunk’ın devam oyunu olan Frostpunk 2’nin yaklaşan betası için nihayet bazı tarihler belirlendi.

2021’in Ağustos ayında ürkütücü bir sinematik fragmanla duyurulan Frostpunk 2, bir süredir pek çok şehir kurma oyunu hayranının istek listesinde yer alıyordu. 2018 yılında çıkış yapan serinini ilk oyununun olaylarından 30 yıl sonra geçen devam oyunu, orijinal Frostpunk‘ın mekaniklerini yeni bir seviyeye taşıyacak.

Frostpunk 2'nin Beta tarihi açıklandı

Oyunun çıkış tarihi de açıklandı

Bu oyun sadece volkanik bir kışta hayatta kalmaya değil, aynı zamanda New London şehrini sağlıklı ve geleceğe hazır ve huzurlu tutmaya da odaklanacak. Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği devam oyunu için sonunda Xbox Partner Preview’da 25 Temmuz 2024 çıkış tarihi verildi.

Bu duyuru aynı zamanda oyunun Deluxe Edition’ını satın alanlara özel bir kapalı betanın da onaylanmasıyla birlikte geldi.

Beta’ya erişmek için Deluxe Edition’ı ön siparişleyin!

Resmi Frostpunk hesabı Twitter’da Frostpunk 2’nin betasının 2024 Nisan ayının üçüncü haftasında, 15 Nisan – 22 Nisan tarihleri arasında yapılacağını paylaştı. Tweet’te 11 bit studios, oyunculara 7 günlük betaya erişmek için şu anda Steam’de %10 indirimle satışta olan Deluxe Edition’ı ön sipariş etmeleri gerektiğini de hatırlattı.

Betaya katılanların Temmuz ayındaki çıkışından önce oyundaki tüm içeriğe erişemeyeceklerini belirtmekte fayda var. Aksine, oyuncular yalnızca orijinal oyundaki sandbox modunun geliştirilmiş bir versiyonu olan “Utopia Builder” modunu oynayabilecekler.

Frostpunk 2'nin Beta tarihi açıklandı

Leave feedback about this

X